jigolo kerem bursa

Adım Kerem Bursa jigolo sitesinde hizmet veriyorum.Pek oldukça porno izlemişsinizdir ve her defasında insanın penisine bakarak iç geçiriyorsunuzdur. Şimdi size bir şey söyleyeceğim. Videodaki adama bakıp iç geçirdiğiniz dakikaların kahramanı olma şansı veriyorum size.

Minimum onlarınki kadar büyüklüğünü gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız. Vücut yapım da oldukça iyidir. Cinsellikte de her türlü fikre da açığım. Siz açıklayın ve onu olmuş bilin. Bir tek tek bir şartım var. O da gizliliktir. Eğer bu şartı kabul ediyorsanız geri kalan hiçbir şey mesele değildir.Sizde Bursa jigolo ajansına gelin.İlla yaşadığım şehirde olmasına gerek yok. Olduğunuz şehre gelebilirim. Doyurucu dakikaları yaşamak için bana yazın.

Iyi mi mutlu olacağını keşfetmekten geçer. Bundan dolayı kimi süre keşke burada olmasaydım kabul edebilirsiniz. Fakat benim ile beraber olursanız sizin için keşkeler rafa kalkar.

Şimdiye kadar en mutlu anınızdan daha mutlu olacaksınız. Keyifli saatler geçirerek istediğiniz her şeyin olmasını istiyorsanız beni tercih edin. İstanbul da yaşıyorsanız her akşam beni çağrı edebilir yada benim evime konuk olabilirsiniz. Sizin için hususi aktiviteler planladım.

Related Posts

2 Comments

  1. merhabalar ben sakaryadan bora 1.80 boyunda 80kilodayım ve atletik bir vücuda sahibim yer mekan tarih saat farketmeksizin bir telefon kasar uzağınızdayım bayanlar beni arayın hayatınıza renk katayım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir