Jigolo Olmak İstiyorum

Merhaba beyler, korunma mevzusuna en oldukca dikkat etmesi ihtiyaç duyulan kişiler içinde olduğumu biliyorum. Bende oldukca temkinsiz davranmıyorum, elimden geldiği sürece yeni müşterilerimde bu kurala uyuyorum. Artık kişiyi iyice tanıyınca sonunda oh diyor ve prezervatiften kurtulduğumuzu müjdeliyorum. Kondomsuz zevke gelen jigolo olmak istiyorum olduğum halde, uzatmalı müşterilerimi riske sokmamak için u kuralı her yeni müşterimde uyguluyorum. Herhangi hastalık yüzünden sektörde adımın çıkmasını asla istemem. Bu konudaki düşüncelerimi de tüm müşterilerim bildikleri için içleri oldukca rahattır.

jigolo resimleri 00125

Sizde jigolo olmak istiyorum iletişim numarası tanıtımın ilk yayınladiığı zamanlar öyleki azgın halde o ilanı yayınlamıştım ki; ne ilişkilerime başladığımda ne de ilanı yazıyorken prezervatifim önemi asla aklıma gelmemişti. Her neyse ki; başıma fena bir şey gelmeden bu mevzuya dikkat etmek icap ettiğini düşünmeye başladım. Prezervatif şartını ekleyene kadar asla o şekilde ilişkiye girmemiştim.jigolo olmak istiyorum iletişim  Girdiğimdeyse asla hoşuma gitmemişti fakat garantili ilişkiler için gerekliydi. Devamlı müşterilerimde kondom gerekmediği için onlarla buluşmayı daha oldukca isterim. Kondom olmadığında zevke gelmemi engellemiş olan bir şey olmuyor.

jigolo resimleri 00124

Selam beyler, korunma konusuna en çok dikkat etmesi gereken kişiler arasında olduğumu biliyorum. Bende çok temkinsiz davranmıyorum, elimden geldiği sürece yeni müşterilerimde bu kurala uyuyorum. Artık kişiyi iyice tanıyınca sonunda oh diyor ve prezervatiften kurtulduğumuzu müjdeliyorum. Kondomsuz zevke gelen jigolo olmak için gereken özellikler kayıt olmak istiyorum Cansel olduğum halde, uzatmalı müşterilerimi riske sokmamak için u kuralı her yeni müşterimde uyguluyorum. Herhangi rahatsızlık yüzünden sektörde adımın çıkmasını asla istemem. Bu konudaki düşüncelerimi de tüm müşterilerim bildikleri için içleri çok rahattır.

jigolo resimleri 00123

ücret vermeden jigolo olmak istiyorum tanıtımın ilk yayınladığı zamanlar öyle azgın halde o ilanı yayınlamıştım ki; ne ilişkilerime başladığımda ne de ilanı yazıyorken prezervatifim önemi hiç aklıma gelmemişti. Neyse ki; başıma kötü bir şey gelmeden bu konuya dikkat etmek gerektiğini düşünmeye başladım. Prezervatif şartını ekleyene kadar hiç o şekilde ilişkiye girmemiştim. Girdiğimdeyse hiç hoşuma gitmemişti ama garantili ilişkiler için gerekliydi. Sürekli müşterilerimde kondom gerekmediği için onlarla almanyada jigolo olmak istiyorum buluşmayı daha çok istiyorum. Kondom olmadığında zevke gelmemi engelleyen bir şey olmuyor.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir