Jigololuk Başvurusu Formu

Bay ya da bayan jigolo olmak kiralamak isteyen müşterilerimiz,Alttaki formu ücretsiz olarak doldurarak sizlerde bedava just jigolo başvuru oluşturabilirsiniz,Profiliniz yayınlanarak yüzlerce bayana ulaşmanız mümkün,vereceğiniz doğru bilgiler iletişim açısından önem taşır.Lütfen eksiksiz doldurunuz.

Cilde yapılan ilk temastaki etki akılda güzel duygular uyandıracak şekilde kalıcı olmalı. Sıkı bir hatuna temas ettiğinizde vücudunuzdaki tüm duyguların hareketlendiğini hissetmeyi seviyorsunuz değil mi? Hatta o hislerin bağımlısı gibisiniz, her dokunduğunuz kadında o hissi yaşamayı bekliyorsunuz ama olmuyor. Olmaması çok normal çünkü her kadının bedeni taş gibi değil, çoğu makyajla ya da takviyeli iç çamaşırlarıyla göz boyayan kadınlar. Tüm büyü ancak çıplak kalana ya da cilde dokunana kadar sürer. Sımsıkı vücuduyla jigolo başvurusu yap Lale ise büyüsünü giyinik olduğunda da, çıplak kalınca da sürdürmeye devam eder.

23 yaşındayım, cinselliği yaşarken bedenimi hiç hoyrat kullanmadığım için cildim ve diğer beklentilerin için mükemmel bir bedeni görmüş oluyorsunuz. Şehvetim beni ne kadar ilişkiye iteklese de, ben günde en çok iki kişiye görüşme vererek, vücut kalitemin devamlılığını sağlamaya çalışıyorum. Sert davranışlarda bulunmanıza ise izin vermiyorum jigolo başvuru iptal etme kadınınız olarak benimle bu sayede yıllarca aynı kaliteyle takılmış olacaksınız.