Adnan Mersin

Adnan Mersin

Merhabalar bayanlar ben jigolo Adnan olgun bayanlar ile tanışmak cinsellik yapmak amaçlı just jigolone kayıt oldum Mersin ilinde ikamet ediyorum,. Gezmeye bayılırım bilhassa de kamp kurup tabiat ile baş başa olmayı severim. Yazları kendimi kamp alanlarına atarım.Dışarıda süre geçirmeyi ne kadar sevsem de yataktan kopmayacak kadar akıllı bir erkeğim.

Bir bayanı yatakta mutlu etmenin verdiği hazzı bana başka hiçbir şey veremez. Sizleri mutlu etmeye geliyorum. Adres verin yeter. Her şehre gelebilirim.

Sizin de benim tarzında düşünceleriniz var ise , istediğimiz yeri aşk yuvamıza dönüştürebiliriz. Zevk dolu gecelerimizi ister deniz kenarında ister dağda ister ormanda gerçekleştirebiliriz. Yaşayacaklarınız dan fazlaca keyif alacaksınız. Kimsenin bizi rahatsız edemeyeceği tabiat harikası bölgeler bizi bekliyor. Mersin jigoloyum.Hadi tatlım arayın şimdi beni. Sizi istediğiniz hazza ulaştırmak adına temenni ediyorum.

Related Posts

5 Comments

  1. 45yaş175 90 esmerım.delıdoluyum.sarışın renklı gozlu hanımlarla goruşmek ıstıyorum.

  2. Mersin’de yaşıyorum tanismak isteyen bayanları bekliyorum güzel geceler yaşatmak için jigolonuz burda arayın görüşelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir